Justyna – pasjonatka motoryzacji

 

28

 

Justyna Mazurek – pracownik administracji, mama, pasjonatka motoryzacji. Była prezes Klubu BMW Chełm i redaktor motoryzacyjna.

1
„Swoją pasją zaprzeczam wszystkim stereotypom mówiącym o kobiecych słabościach w dziedzinie motoryzacji!
            Moja przygoda z motoryzacją zaczęła się od szkoły średniej, mam też na koncie objechany kawał Polski, bez kolizji i mandatów 🙂 Lubię różnorodność aut i miejsc. Nadal każdy wolny czas, w miarę swoich możliwości, spędzam na wyjazdach rajdowych. Podczas takich imprez jestem typowym kibicem motoryzacyjnym. Adrenalina, odgłosy ryczących na wysokich obrotach silników przyprawiają mnie o gęsią skórkę.
            Zainteresowanie motoryzacją sprawiło, że wstąpiłam do klubu Mercedesa,  następnie dołączyłam do Klubu BMW Chełm. Tutaj mogłam wykorzystać zdobytą wiedzę, poznać ciekawych ludzi, nawiązać oparte na wspólnej pasji przyjaźnie. Owocem naszej współpracy były cotygodniowe spotkania tzw. spoty, wyjazdy oraz turnieje bezpiecznej jazdy. Dzięki nim pokazaliśmy ludziom, kim są kierowcy MB. Złamaliśmy stereotyp, z czego się bardzo cieszę! 🙂 Dzisiaj również mogę z dumą powiedzieć, że dzięki organizacji turnieju bezpiecznej jazdy we współpracy najpierw z Automobilklubem Chełmskim (I edycja) a później z WORD w Chełmie (II edycja), wielokrotnie pomogliśmy dzieciom z Chełmskiego Domu Dziecka w zbiórce darów.
            Podjęłam się też innego wyzwania, jakim było utworzenie blogu motoryzacyjnego we wschodniej.tv pod nazwą „Motoryzacja w szpilkach”. Dzieliłam się tam pasją motoryzacyjną z innymi, ale niekonwencjonalnie, bo z pozycji kobiety. A to przecież wciąż rzadkie. I muszę stwierdzić, że blog budził duże zainteresowanie, zwłaszcza w damskich kręgach.

 

7
Życie zawodowe oraz rodzina sprawiły, że tymczasowo musiałam zawiesić swoją aktywność w klubie oraz prowadzenie bloga. Nie zmienia to jednak faktu, że w dalszym ciągu lubię motoryzację. Zaraziłam nią również swoje dzieci 🙂
8
W każdej kobiecie jest piękno, siła i pewność siebie. To one zawsze popychały mnie do działań i realizacji swoich celów. Przyjaźń i przykład innych mocnych kobiet sprawiały, że nabierałam wiatru w żagle i motywacji do walki o swoje pasje. Śmiało mogę powiedzieć, że otwartość na ludzi i ciągła chęć podejmowania nowych wyzwań, to moje najmocniejsze cechy. Dzięki nim możliwe jest to, co kocham w życiu najbardziej – walka o własne przekonania i marzenia.”

9101113141516171920212224252631

Wpis na blogu powstał w ramach projektu „Kobiety Chełma”, którego pomysłodawczynią i realizatorką jest Anna Wójtowicz-Wnuk – pasjonatka fotografii, tłumacz przysięgły języka angielskiego i autorka projektu swojego życia, którym jest Szkoła Językowa Five o’clock w Chełmie: http://5oclock.org.pl/. 

Autor

Anna Wójtowicz-Wnuk

Pasjonatka fotografii, tłumaczka przysięgła, założycielka autorskiej szkoły języka angielskiego Five o'clock w Chełmie.

16 myśli na temat “Justyna – pasjonatka motoryzacji”

  1. Aniu, dziękuję za ten cudowny i wyjatkowy dla mnie dzień w którym mogłam poczuć się jak prawdziwa gwiazda! Wielkim zaszczytem jest dla mnie to,że mogłam wziąść udział w Twoim projekcie i stanąć przed Twoim obiektywem! Współpraca z Tobą to czysta przyjemność! Jesteś niesamowita w tym co robisz! Jeszcze raz bardzo dziękuję :* 🙂

    Polubienie

  2. Dziękuję Dziewczynom Małgosi i Ani z Salonu Fryzjersko-Kosmetycznego „Nowa Ty” za makijaż i uczesanie. Właścicielowi Super Optyk Chełm Danielowi za udostępnienie oprawek do sesji oraz auta. Krzysztofowi za udostepnienie swojego auta. Bardzo Wam Wszystkim dziękuję!

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s